Durmstrang institut za mracnu magiju
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Durmstrang institut za mracnu magiju

Molimo vas prvo se registrujte,onda odgovorite pitanja koja ce vam biti poslata na PM.Kasnije idite u dijagon aleju kupite zezalice,sove,knjige...pocnite da pohadjate casove i sve ostalo....Dobrodosli

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar

Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16 dana Ned Mar 20, 2011 8:55 am
Anketa
Dnevni Prorok
OCENE  SVIH  DOMACIH  ZADATAKA... Daily_prophet br.25
hp theme



Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

OCENE SVIH DOMACIH ZADATAKA...

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1OCENE  SVIH  DOMACIH  ZADATAKA... Empty OCENE SVIH DOMACIH ZADATAKA... Čet Sep 10, 2009 10:28 am

Dolores Bella Potter

Dolores Bella Potter

Dobar dan, ovde ce se nalaziti ocene domacih zadataka za SVE godine!

-I MORAM DA VAM NAPOMENEM DA CETE KOD MENE DOMACE ZADATKE MORATI DA URADITE U ROKU OD SEST DANA!!! Jer sedmi dan ja pregledam, ocenjujem i postavljam ocene!!! Zato vam predlazem da dobro rasporedite svoje vreme! Very Happy

2OCENE  SVIH  DOMACIH  ZADATAKA... Empty Re: OCENE SVIH DOMACIH ZADATAKA... Uto Sep 15, 2009 5:43 am

Dolores Bella Potter

Dolores Bella Potter

Eeee, stigle su i prve ocene iz Primene mracnih vestina! A one su:

-Monster Professional: ocena I+2 (I, zato sto si mi manje napisao o cini Expeliarmus, a 2 boda zato sto si mi na ostala pitanja lepo odgovorio) =7 bodova za Maleficius

-Lily Evans: ocena P (P, zato sto si prepisala malo iz lekcije! kratko je ono o cini Expeliarmus) =5 bodova za Pius

-tea: ocena P (P, jer si malo napisala, i za poslednje pitanje napisala jednu recenicu! trebala si vise napisati) =5 bodova za Pius

---> Nadam se da cete bolje uraditi sledeci domaci! Very Happy

PS.: Molim vas da sledeci put postavite i slike u domaci zadatak! SRECNO! Very Happy

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu